درباره شرکت

درباره ی ما

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن طیف وسیعی از نرم افزار های هوشمند، افراد بر این باور هستند تا سطح زندگی خود را با توسعه و پیشرفت آنها همگام سازند. از سویی نمایان است که تکنولوژی روز دنیا، کمک شایانی به بهبود و تصحیح سبک زندگی و توسعه کسب و کار ها کرده است. 

شرکت خلاق میزان گستر علم و دانش با تکیه بر دانش و فناوری روز و خلاقیت متخصصان جوان خود فعالیت خود را در زمینه ی مشاوره، طراحی و پیاده سازی سامانه های نرم افزاری و تربیت و آموزش نیرو های متخصص و حرفه ای برای ورود به بازار کار آغاز نمود. زمینه شکل‌ گیری این تیم به سال ۱۳۹۴ در آزمایشگاه برنامه نویسی دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان برمی‌گردد که حاصل آشنایی اعضای این تیم با یک‌دیگر منجر به پشتیبانی و توسعه و بهبود بسیاری از وب سایت‌ها و آزمایشگاه‌های تخصصی دانشکده برق و کامپیوتر و نسخه های اولیه سامانه کدجاج گردید و در مدت کوتاهی  به عنوان یکی از محصولات خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شناسایی شد. اما در نهایت به علت افقهای بزرگ تر این تیم و محدودیتهای که در درون ساختار دانشگاهی وجود داشت تصمیم به ادامه فعالیت به صورت یک شرکت با ساختار مستقل در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از سال ۱۳۹۷ شد.

چشم انداز، اهداف و ماموریت

شرکت میزان گستر علم و دانش در راستای ارتقای جایگاه فعلی و کسب موفقیت های بیشتر در عرصه فعالیت خود، سعی بر این داشته تا فرهنگ سازمانی را برگزیند که عالوه بر پیشرفت و رشد سرمایه خود، نیروی انسانی آن نیز با توجه به اصول تخصصی حرفه خود، به پیشرفت و موفقیت دست یابند. بدین صورت فرهنگ سازمان ی را الگویی میداند که در کنار اهداف کالن خود، عامل تحقق مفاهیم سازمانی نیز باشد. با توجه به این نکته که پیشبرد اهداف یک سازمان نیازمند فعالیت بی وقفه و در عین حال مناسب نیروی انسانی آن است، میزان گستر علم و دانش می کوشد تا با ایجاد همدلی و حس ارزشمندی در کنار حفظ کرامت ها و پشتیبانی از هر یک از نیروها، فعالیت خود را به نحو احسنت پیش برده و در غایت به تعالی سازمان ی دست یابد. این شرکت در راستای رضایت و وفادار ماندن مشتریان خود اقدام به افزایش کیفیت سرویس ها و محصولات خود کرده و بهترین راه های ارتباطی را برای افزایش تعامل با آن ها برگزیده است.

برخی از مجوزهای دریافتی​

با برخی از مجوز ها و صلاحیت های تایید شده ی ما آشنا شوید.