درباره ما

با ما، آشنا شوید

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن طیف وسیعی از نرم افزار ‌های هوشمند، افراد بر این باور هستند تا سطح زندگی خود را با توسعه و پیشرفت آن ‌ها همگام سازند. از سویی نمایان است که تکنولوژی روز دنیا، کمک شایانی به بهبود و تصحیح سبک زندگی و توسعه کسب ‌و کار ها کرده است. در این راستا شرکت فنی مهندسی میزان گستر علم و دانش در سال ۱۳۹۷، با هدف فعالیت تخصصی در حیطه اینترنت، وب، نرم افزار، آموزش نیروهای سازمانی و توسعه کسب و کار آغاز گردید. این شرکت تا کنون توانسته است با فعالیت هایی همچون طراحی سیستم مدیریت محتوا و استراتژی ‌های برندینگ، به تجارب بی نظیر و افتخار همکاری با شرکای‌ تجاری معتبر داخلی و خارجی دست یابد. تیم متخصص و مجرب ما در محیطی خلاق و با دانش برنامه نویسی تحت وب اقدام به ارائه‌ی خدمات به تمامی کسب و کار ها کرده است. از جمله خدمات ارزنده این تیم جوان می ‌توان به طراحی پرتال سازمانی، پیاده سازی سیستم تحت وب، بهینه سازی سایت، استراتژی برند و برندینگ اشاره کرد. امید است تا در سال ‌های پیش رو کیفیت را در راس هرم استاندارد های حاکم در دنیای دیجیتال، ارتقا بخشیم و رضایت مشتریان را با توسعه ‌ی سرویس‌ های خود به ارمغان آوریم.

ارزش‌های سازمانی

شرکت میزان گستر علم و دانش در راستای ارتقای جایگاه فعلی و کسب موفقیت ‌های بیشتر در عرصه‌ فعالیت خود، سعی بر این داشته تا فرهنگ‌ سازمانی را برگزیند که علاوه بر پیشرفت و رشد سرمایه خود، نیروی انسانی آن نیز با توجه به اصول تخصصی حرفه خود، به پیشرفت و موفقیت دست یابند. بدین صورت فرهنگ ‌سازمانی را الگویی می‌داند که در کنار اهداف کلان خود، عامل تحقق مفاهیم سازمانی نیز باشد. با توجه به این نکته که پیشبرد اهداف یک سازمان نیازمند فعالیت بی ‌وقفه و در عین حال مناسب نیروی انسانی آن است، میزان گستر علم و دانش می ‌کوشد تا با ایجاد همدلی و حس ارزشمندی در کنار حفظ کرامت ‌ها و پشتیبانی از هر یک از نیروها، فعالیت خود را به نحو احسنت پیش برده و در غایت به تعالی سازمانی دست یابد. این شرکت در راستای رضایت و وفادار ماندن مشتریان خود اقدام به افزایش کیفیت سرویس‌ ها و محصولات خود کرده و بهترین راه ‌های ارتباطی را برای افزایش تعامل با آن ‌ها برگزیده است.

تیم ما

با مهم ترین دارایی های ما آشنا شوید
کیارش فرقدانی مدیر عامل
محمد حسین آخوندی مدیر فنی
امین عبدالهی پور مدیرز فنی

سخن مدیر عامل

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.